Badania i rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W tymże tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie był tylko efektów oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To szczególne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz materiałów. Podaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz stanowią doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i dużych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To tak dodatki, do ważnego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.